Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Približuje se dan, ko boste prvi šolski dan po dolgih in sproščujočih počitnicah ponovno sedli za šolske klopi. Letos je to četrtek, 1. september 2016.

Učenke in učence od 2. do 9. razreda vabimo, da se nam pridružite pred glavnim vhodom šole ob 9. uri.

Predvideni odhodi  avtobusov z vseh postajališč so ob 8. 30.

Po uvodnem nagovoru in predstavitvi letošnjih razrednikov se bomo skupaj odpravili v razrede in pričeli z delom. Tako prvi šolski dan potrebujete šolske copate, beležnico, pisalo, zvezek ali dva ter dobro voljo.

Prvi šolski dan boste učenci prejeli tudi vse šolske učbenike, ki jih priskrbi šola. Za šolsko malico je poskrbljeno, kosilo in podaljšano bivanje pa bomo organizirali od petka, 2. 9. 2016..

Ob 12.00 je zaključek pouka in ob 12.10 odhodi avtobusov v vse smeri.

Od 2. septembra 2016 dalje vozijo šolski avtobusi po ustaljenem urniku, izvajajo se tudi vse oblike varstva učencev in šolska prehrana.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami.

Vesna Vidic Jeraj