Letos je Regijsko tekmovanje iz prve pomoči potekalo na naši šoli. Odvijalo se je v petek, 20. 4. 2018. Poleg naše šole so sodelovale še: OŠ Sevnica, OŠ Brežice, OŠ Velika Dolina, OŠ Senovo. Sprva smo imeli kratek kulturni program, nato smo pisali teste, na koncu pa smo opravili še praktični del. Našo šolo smo pod vodstvom učiteljice Cvetke Pešec in ob pomoči članov Rdečega križa zastopali Pia Rak, Tajda Lisec, Domen Krnc in Alen Andrejčič – vsi iz 8. b, ter Hana Androjna in Lucija Denžič iz 9. razreda. Ob koncu je sledila podelitev in z veseljem lahko povemo, da smo dosegli prvo mesto ter se tako uvrstili na državno tekmovanje, ki bo maja na Debelem rtiču in bomo seveda ciljali na najvišja mesta.

Tajda Lisec