Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje,  znanost in šport je osnovnim šolam  sporočilo, da je zaradi še vedno zelo slabih epidemioloških razmer v državi Vlada RS dne, 7. 1. 2021, sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov, kar pomeni, da do nadaljnjega poteka pouk na daljavo za vse učence.

Izobraževanje na daljavo  se bo tako izvajalo v tednu od 11. 1. 2021 do vključno 15. 1. 2021, razen šol s prilagojenim programom, ki že izvajajo pouk v šolah.

Prosim vas, da spremljate objave v medijih in šolsko spletno stran, kjer vas bomo obveščali o vseh nadaljnjih spremembah organizacije dela na šoli.

Lep pozdrav.                                                                     Vesna Vidic Jeraj, ravnateljica