V začetku šolskega leta 2022/23 so se osnovnošolci pomerili v reševanju logičnih nalog in ugank na tekmovanju, ki ga organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenija. Za nami so 3 stopnje tekmovanja. Na šolskem tekmovanju, ki je bilo v mesecu septembru, je za dosežen uspeh bronasto priznanje prejel Jure Slapšak, učenec 6. razreda.

V mesecu oktobru sta se Nastja Brce in Ajda Lisec, obe učenki 8. razreda, udeležili regijskega tekmovanja iz znanja logike, ki je letos potekalo na OŠ Milana Majcna Šentjanž. Obe učenki sta bili uspešni in sta prejeli bronasto priznanje na regionalni ravni.

Najuspešnejši učenci pa so se v soboto, 12. 11. 2022, udeležili državnega tekmovanja iz znanja logike, ki je že tradicionalno potekalo na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Med njimi je bila tudi naša učenka Ajda Lisec, ki je prejela srebrno priznanje na državni ravni. Za dosežen uspeh vsem učencem iskreno čestitamo!

Mentorica: Katja Krnc