Napočil je čas še zadnje izmenjave v okviru projekta Erasmus+ From one culture to another.

V soboto zjutraj se nas je skupina osmošolcev in dve učiteljici odpravili proti Istanbulu. Potovanje je potekalo brez težav. Zagotovo nam bo v spominu najbolj ostal kombi, ki nas je pripeljal do hotela – na veliki televiziji so se predvajali glasbeni videospoti, lučke so utripale, sedeli smo na modrem usnju in se počutili kot vip osebe.

Po kratkem počitku smo se okrepčali s tradicionalnimi turškimi jedmi ter se odpravili raziskovat mesto. Na sprehodu ob morju smo naleteli na veliko ribičev, postajali vse boljši v delanju selfijev, se smejali turškim sladoledarjem ter prepešačili kar osem kilometrov. Fino je bilo zaspati.

Se beremo,

osnovnošolci in učiteljici